הפקות אירועים

גוטמן הפקות – כל אירוע הוא הזדמנות ליצור חוויה יוצאת מן הכלל

אנו מומחים בארגון, תכנון וביצוע כנסים, אירועי חברה, אירועים עסקיים ואירועים פרטיים

הפקת אירועים זו אומנות המצריכה דיוק ברמות הגבוהות ביותר, יכולת גמישות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, ומקצועיות ללא פשרות – רובם ככולם מאפשרים לנו לתת לכם ליווי אישי ומקצועי עד לפרטים הקטנים. 

תהליך בנייה וארגון אירוע מורכב משני שלבים:

  • אפיון אירוע מדויק – צרכים, קהל יעד, תקציב, מיקום, בחירה נכונה של ספקים לאירוע, אשר משפיעים ישירות על הנראות והחוויה שחשוב לכם להעביר.

  • הפקה וניהול מוקפדים – באופן ייסודי, תוך שמירה על תקשורת רציפה בין כל הגורמים וידיעה בכל רגע ורגע מה קורה.

בין אם מדובר בבניית תוכן לאירועים, ניהול במה, ניהול פסטיבלים, הפקה אישית או עסקית, תמיד נביא עמנו את הניסיון והתשוקה שלנו ליצירת חוויה בסטנדרט אחר. 

פרטים קטנים לאירוע גדול

כל אירוע, מקטן ועד גדול, מורכב מהמון פרטים קטנים שחייבים להתייחס אליהם על מנת להבטיח ביצוע מעולה ואיכותי – החל מתכנון נכון, קישור בין בעלי המקצוע השונים, עמידה מדוקדקת בתקציב הנדרש ובלוחות זמנים, התמודדות עם הפתעות, פתרונות יצירתיים, לוגיסטיקה לפני תוך כדי ובמהלך האירוע.

אומנות ההפקה באה לידי ביטוי ביכולת לקחת את כל הפרטים ולשזור אותם למפת אירוע אחת ברורה ולבצע אותה ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר שניתן.

להרגיש אורחים באירוע שלכם

כמפיקי האירוע אנו דואגים לכל, משלב הרעיון ועד לניהול ביום האירוע, כאשר המטרה שלנו היא שאתם תגיעו לאירוע שלכם בראש שקט.

הידיעה שהכול מטופל, שתמיד יש למי לפנות, שיש אוזן קשבת ובעלי מקצוע שיודעים בדיוק מה הם עושים בכל רגע ורגע נותנת לכם ביטחון ושלווה, ומפנה אתכם להתעסק במה שבאמת חשוב – בכם, באורחים שלכם ומאפשרת לכם, פשוט ליהנות.

אפשר לעשות את זה לבד או ביחד

בהפקת אירועים הדבר שהכי חשוב לנו הוא שאתם תרגישו שהחלום עליו חלמתם – התממש ושהחזון שראיתם לעיני רוחכם – בא לידי ביטוי, ותפקידנו הוא לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע לכם להגשים אותו על הצד הטוב ביותר.

בין השירותים שאנו מציעים תוכלו למצוא מ-ייעוץ להפקת אירוע באופן עצמאי, תכנון אירוע ועד ארגון וליווי אישי לכל אורך הדרך ועד סיום האירוע.

בין אם אנחנו לצדכם יד ביד, או מלווים ומנחים מרחוק, תמיד נשמור על אותו הסטנדרט, איכות, מקצועיות, יסודיות, יצירתיות ונתינה מכל הלב. 

רוצים לצאת לדרך?