הפקות מיוחדות

הפקת אירועים מיוחדים היא תורה בפני עצמה!

כל הזדמנות למפגש יכול להפוך לאירוע מיוחד – החלום להפגיש אנשים יכול להפוך למציאות.

המסע לאירוע המושלם אינו פשוט, מצריך קבלת החלטות רבות, ירידה לפרטים הקטנים ביותר ובעיקר – ניסיון ומחשבה יצירתית. 

אירועים מיוחדים ושונים זה מזה הינם פרי חלומם של לקוחות מגוונים, אשר מגיעים מעולמות תוכן שונים, וחוברים אחד לשני – יחד יוצרים מפגש אנשים ייחודי מסוגו. 

יש לכם רצון לאירוע ייחודי משלכם, רצון להגשים חלום?

צרו קשר, ויחד נבנה ונוציא לפועל את האירוע שלכם!​

"תשליך" בחוף פלמחים 

הקרבה לים והאוויר הפתוח, בימי הסליחה בין ראש השנה ליום כיפור מזמנת אפשרויות של קבלה סליחה ושחרור. 

אירוע "תשליך" התרחש בחודש ספטמבר במשך שנתיים רצופות. שני יזמיות, אחת מרצה והשנייה זמרת החליטו להגשים חלום וליצור יחד אירוע תשליך בחוף הים. הן הפגישו 100 נשים לטקס מרגש ועוצמתי במיוחד. 

יום האישה בדרום - "מוזיאון קרסו למדע" בבאר שבע

שתי נשים עוצמתיות ומובילות דיעה, החליטו לחגוג את יום האישה ולשים את באר שבע על המפה. התכנים שהוכנו לאירוע הביאו קהל נשים מכובד מכל הארץ. הועמדו דוכני מכירה מגוונים: תכשיטים, תמונות, אומנות שימושית ועד למכירת הלבשה תחתונה. 

חיבור של 150 נשים מכל הארץ אשר באו לשמוע סיפורי הצלחה אישיים וליהנות מערב של אומנות נשית, סיפורי גבורה ומוזיקה לנשמה. 

"יריד בתים פתוחים" - יישובי גדרות

50 בתי אב ביומיים של פסטיבל ברחבי היישובים: חיבור של אומנות, יצירה, אוכל, מתנות, בגדים, הנעלה, קוסמטיקה, פעילויות ילדים, טקסטיל ועוד ביומיים מרגשים של פעילויות וחשיפה לקהל הרחב.

מיזם של 2 נשים שיצא לפועל בעזרת נכונות של בעלי עסקים להנגיש את שירותיהם למכירה לקראת ראש השנה. המיזם פורסם בעיתונות המקומית, בשלטי חוצות ובמדיה החברתית שהוביל לתמיכת מועצת יישובי גדרות. מאז נרתמו עוד בעלי עסקים רבים לפעילויות. 

עיניים פקוחות לרווחה - מרכז אומניות הבמה פתח תקווה

יעל ברשי בעלת סיפור אישי מרגש במיוחד. חייה ניצלו בנס והחלום שלה היה להבריא ולספר את הסיפור שלה על הבמה הגדולה. בעזרת כוח הרצון וחברים טובים יהל הגשימה את החלום ומילאה את בית התרבות של פתח תקווה בסיפור מעורר השראה ועם הרבה הכוונה לחיים.